vptz rijk van nijmegen gelderland vrijwilliger zijn

header vptz

Activiteitenverslag 2014 - 2015

Het jaarverslag 2014 - 2015 laat zien dat in die jaren weer veel werk verzet is door onze vrijwilligers en coördinatoren. Er was een stijging van ruim 10% van het aantal inzetten in 2015 ten opzichte van 2014. Ook het aantal uren dat onze vrijwilligers waakten nam in 2015 met ruim 10% toe.

Dat deskundigheidsbevordering voor VPTZ Nijmegen als uiterst belangrijk wordt beschouwd blijkt ook uit de opsomming van (bij-)scholingsactiviteiten die we verrichtten en uit het aantal cursussen die voornamelijk door VPTZ Nederland gegeven werden.

Voor een totaaloverzicht, KLIK HIER.

Ons werk
Vrijwilligers
Onze verhalen
Hulp aanvragen

Graag contact...

  1. Onjuiste invoer, probeer opnieuw svp.
  2. Onjuiste invoer, probeer opnieuw svp.
  3. Onjuiste invoer, probeer opnieuw svp.
  4. Invalid Input
  5. Invoer is niet goed gegaan, probeer svp opnieuw

Financiële steun

VPTZ Thuis Sterven Rijk van Nijmegen is een erkende ANBI-instelling.

Giften aan erkende ANBI-instellingen zijn voor de belasting aftrekbaar van uw inkomen.

Lees verder